Kuidas valida sobilikku Cambro termokasti turvaliseks toidutranspordiks?

Kuidas valida sobilikku Cambro termokasti turvaliseks toidutranspordiks?

Suurepärane vastupidavus, efektiivsus ja töökindlus on muutnud Cambro hinnatud kaubamärgiks kõikjal toitlustusvaldkonnas.

Oled kindlasti näinud erinevaid Cambro toiduainete transpordiks mõeldud tooteid toiduüritustel või sotsiaalmeedias kuid võib olla üsna raske otsustada milline lahendus võiks vastata just Sinu vajadustele.

Järgnevalt selgitame erinevusi populaarsemate toitlustuses ja toidu transpordis kasutatavate Cambro toodete vahel:

1. Cam GoBox

Cambro isoleeritud transporditoodetel on hea maine kuna need tagavad kvaliteedi ja toiduohutuse.

Cam GoBox termokastid on disainitud kõrgeimatele standarditele vastavalt ning samas eesmärgiga vähendada töötajate koormust kastide tõstmisel. Toode on valmistatud kõrgtehnoloogilisest polüpropüleenist (EPP) ning on väga vastupidav kuid samas vägagi taskukohane.

 • Pealtlaetavad termokastid (Top loader) - parim lahendus individuaalsete einete kohaletoimetamiseks, toidu kohaetoimatamisteenuse äri alustamiseks, sooja või külma toidu säilitamiseks väliüritustel või catering-teenuse pakkumisel. Pealtlaadimine annab võimaluse transportida pakendatud toiduaineid, take-away pakendeid ja väiksemaid GN-nõusid. Pealtlaetavate kastidega saab transportida nii pool- kui ka täissuuruses Gn-nõusid, see sobib hästi olukorras kus serveerimine ei toimu pidevalt.

 • Eestlaetavad termokapid (Front loaders) - on toitlustusettevõtete lemmikud. Olenemata sellest, kas oled alustav toitlustustaja või juba “vana kala” sellel alal, saad GoBoxi termokappide abil hoida toitu turvaliselt ideaalsel temperatuuril.
  Esiküljel asuv uks võimaldab mugavalt laadida ja välja võtta GN-nõusid ja/või kandikuid kapisisestele siinidele.

2. Kõva korpusega isoleeritud transpordikapid

Cambro kõva korpusega isoleeritud transpordikastid on tehtud vastupidavast polüetüleenist või polüpropüleenist ning taluvad tõsist käitlust ja kestavad aastaid. Toit säilib ideaalsel temperatuuril vähemalt neli tundi ja enam.

 • Pealtlaetavad kõva korpusega termokastid: sobivad ideaalselt kuuma või külma toitu sisaldavate GN-nõude hoidmiseks, transportimiseks ja serveerimiseks. Tugevad korpusesisesed valatud käepidemed lihtsustavad kastide transportimist sõidukilt toidu serveerimiskohta.

 • Eestlaetavad kõva korpusega termokastid: Kui üritad valida õiget eestlaetavat termokappi, siis on vaja selgeks teha milline on transporditava toidu kogus ning millistes nõudes on toitu plaanis hoida. Mida suurem on transpordikast, seda paremini hoiab see temperatuuri. Väiksema koguse toidu transportimisel GN-nõudes on parim valik UPC300
  Lisaks ülimale töökindlusele mahuvad need ka peaaegu igasse sõidukisse.

  Kui otsite võimalust transportida erinevaid ahju- ja/või pagariplaate, kandikuid jne, siis oleks ideaalne lahendus
  Camcarrier.
  Kast on samuti väga kompaktne ning neid on mugav üksteise peale paigutada.

Suurema koguse toidu transportimiseks soovitame S-seeria termokappi.
Sellel on üks lai lukustusklamber, mis võimaldab kiiret ja turvalist juurdepääsu toidule, hoides seda kuumana vähemalt neli tundi.
Kasti peal oleval alal on ka mugav vajadusel toetada kandikut ning sellele toitu serveerida.


S-Seeria toote esiküljel on ka „menüüklamber“ mis aitab mugavalt toitu märgistada.

3. Elektrilised termokastid (termokapid).

Cambrol on valik erinevaid elektrilisi toidutranspordikaste (ja -kärusid) kuhu on võimalik paigutada muuhulgas ka toit einetena kandikul.
UPCH400 on tihti võrreldud meie mitteelektriliste transpordikastidega kuna on mõõtudelt ja disainilt sarnane.
UPCH400 on hea valik kui peate toitu kuumana hoidma rohkem kui 4 tundi.
Transpordikasti uksele on konstrueeritud energiatõhusad küttekehad mis hoiavad ohutult toidu kuuma nii kaua kui tarvis.

Kõik Cambro elektrilised toidutranspordikastid ja –kärud omavad ENERGY STAR® sertifikaati, mis on märk energia- ja keskkonnasäästlikkusest. Kindlasti kajastub see ka Teie tegevsukuludes.


Juhul kui te pole siiski veel päris kindel milliseid toidu transpordiks mõeldud tooteid valida, siis palun võtke meiega ühendust ning me aitame kindlasti leida just Teile sobiva lahenduse. Vaata ka Cambro mobiilirakendust siit 

Tel: 6 667 766

e-post: info@heres.ee

www.heres.ee