Kokanoad

View as Ruudustik Loend

Kuvan 37-48, kokku 108

eset leheküljel
Sorteeri suunaga allapoole
 1. Juurviljakoorija liikuva teraga Rex Victorinox
  3,42 €
  Victorinoxi horisontaalse liikuva teraga juurviljakoorija. Käepide roostevabast terasest. Tera laius 5cm. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 2. Julienne-koorija liikuva teraga Victorinox
  5,64 €
  Victorinoxi horisontaalse liikuva teraga julienne-koorija ehk ribastaja. Käepide roostevabast terasest. Tera laius 5cm. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 3. Koorija liikuva teraga hambuline Victorinox
  5,46 €
  Victorinoxi vertikaalse hambulise ja liikuva teraga koorija. Käepide plastikust. Tera pikkus 4,5cm. Ideaalne koorija tomatitele ja kiividele. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 4. Teritaja Victorinox
  25,38 €
  Victorinoxi universaalne teritaja. Ümberpööratavad kõvasulamist teraplaadid. Teritajaga on võimalik teritada ka suurte hammastega nugasid nagu näiteks leivanugasid. Teritaja on sobilik ainult euroopa päritoluga nugade teritamiseks, mille teritusnurk on 15-20 kraadi.
 5. Kokanuga 15cm Fibrox käepidemega Victorinox
  21,90 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega väike üldnuga, millel on 15cm pikkune tera. Sobib ideaalselt teiseks noaks, umbes 17-20 cm kokanoa kõrvale. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 6. Kokanuga 19cm Fibrox käepidemega Victorinox
  31,08 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega keskmise pikkusega üldnuga, millel on 19cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 7. Kokanuga 22cm Fibrox käepidemega Victorinox
  35,22 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega üldnuga, millel on 22cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 8. Kokanuga 25cm Fibrox käepidemega Victorinox
  42,06 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega üldnuga, millel on 25cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 9. Kokanuga 20cm Fibrox käepidemega Victorinox
  38,58 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega keskmise pikkusega ja kõrge kannaga kokanuga, millel on 20cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 10. Leivanuga 21cm Fibrox käepidemega Victorinox
  28,50 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega leivanuga, millel on 21cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 11. Kondistustamisnuga 16cm Swibo
  23,04 €
  Swibo kollase-käepidemega professionaalne kondistustamisnuga, millel on 16cm pikkune jäik tera. Ergonoomilise käepidemega. Kollane käepideme värvus tagab, et noad on hõlpsasti nähtavad. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 12. Kondistustamisnuga 13cm Swibo
  20,88 €
  Swibo kollase-käepidemega professionaalne kondistustamisnuga, millel on 13cm pikkune jäik tera. Ergonoomilise käepidemega. Kollane käepideme värvus tagab, et noad on hõlpsasti nähtavad. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
View as Ruudustik Loend

Kuvan 37-48, kokku 108

eset leheküljel
Sorteeri suunaga allapoole