Kokanoad

View as Ruudustik Loend

Kuvan 49-60, kokku 108

eset leheküljel
Sorteeri suunaga allapoole
 1. Fileerimisnuga 20cm Swibo
  27,48 €
  Swibo kollase-käepidemega professionaalne fileerimisnuga, millel on 20cm pikkune painduv tera. Ergonoomilise käepidemega. Kollane käepideme värvus tagab, et noad on hõlpsasti nähtavad. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
  Laost otsas
 2. Fileerimisnuga 20cm kõvera teraga Swibo
  30,24 €
  Swibo kollase-käepidemega professionaalne fileerimisnuga, millel on 20cm pikkune kõver painduv tera. Ergonoomilise käepidemega. Kollane käepideme värvus tagab, et noad on hõlpsasti nähtavad. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 3. Koorimisnuga 6cm kõvera teraga Victorinox
  4,56 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega koorimisnuga ehk "kullinokk", millel on 6cm pikkune kõver tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 4. Juurviljanuga 8cm Victorinox
  4,26 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega juurviljanuga, millel on 8cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 5. Juurviljanuga 10cm Victorinox
  5,88 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega juurviljanuga, millel on 10cm pikkune tera. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 6. Tomatinuga 11cm hambulise teraga Victorinox
  5,58 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega tomatinuga, millel on 11cm pikkune tera. Sobib ideaalselt ka kiivide ja tsitrusviljade lõikamiseks. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 7. Kokanuga 17cm Santoku Fibrox käepidemega Victorinox
  45,48 €
  Victorinoxi Fibrox -käepidemega santoku-tüüpi, millel on 17 cm pikkune tera. Teral on mõlemal pool ovaalsed lohud, mis takistavad mingil määräl toote kleepumist tera külge. Sveitsi tehas Victorinox on üks Euroopa suuremaid köögi- ja profinugade tootjaid. Tehase valikusse kuulub u. 400 nuga ja muud köögiriista. Victorinox-noad valmistatakse esmaklassilisest roostevabast Dauphinox-terasest. Kõik Victorinoxi noad lihvitakse, teritatakse ja viimistletakse eriti teravateks. Tera kõvadus on Rockwelli skaalal C56, mis vähendab nugade teritusvajadust ja tagab pika kasutusaja. Valmistusprotsessi lõpus iga Victorinoxi noa teravus kontrollitakse lasermõõdistusega.
 8. Nugadekott 8 noale must
  9,90 €
  Mustast polüesterkangast pehme nugade kott. Kotis on ruumi 8 noale (5 suuremale ja 3 väiksemale). Koti suurus avatuna on 44 x 45 cm. Soovitame perioodilist puhastamist niiske lapiga.
 9. Kokanuga 165mm Santoku süsinikterasest
  92,00 €
  Uuendatud mudel sirgema käepidemega ! Santoku kokanuga, mille tera pikkus on 16,5cm. Kaneyoshi on väike jaapani mõõgatehas, mis valmistab ainult nelja erinevat kokanuga, millest 2 on saadaval ka meie kaupluses. Kaneyoshi eriala on kolmekihiline terasstruktuur, millest sisemine ehk tuumikteras on täissüsinikteras. 100 % süsinikteras on sobilikuim metallikvaliteet eriti õhukeste ja teravate terade valmistamiseks. Selle materjali ainus puudus on, et see hakkab lihtsalt ja kiiresti roostetama, kuid Kaneyoshi mõõgavalmistajad on aretanud tuumimaterjali ümber roostevabad kihid. Sellise lamineeritud terasstruktuuriga tagatakse süsinikterase parim teravus, tera hoidmine ja teritatavus ning kroomterase roostevabad omadused. Kaneyoshi kokanugade teritusnurk on 10 kraadi.
 10. Kokanuga 165mm Santoku süsinikterasest käsitsi sepistatud
  139,00 €
  Käsitsi dekoratiiv-sepistatud santoku kokanuga, mille tera pikkus on 16,5cm. Kaneyoshi on väike jaapani mõõgatehas, mis valmistab ainult nelja erinevat kokanuga, millest 2 on saadaval ka meie kaupluses. Kaneyoshi eriala on kolmekihiline terasstruktuur, millest sisemine ehk tuumikteras on täissüsinikteras. 100 % süsinikteras on sobilikuim metallikvaliteet eriti õhukeste ja teravate terade valmistamiseks. Selle materjali ainus puudus on, et see hakkab lihtsalt ja kiiresti roostetama, kuid Kaneyoshi mõõgavalmistajad on aretanud tuumimaterjali ümber roostevabad kihid. Sellise lamineeritud terasstruktuuriga tagatakse süsinikterase parim teravus, tera hoidmine ja teritatavus ning kroomterase roostevabad omadused. Kaneyoshi kokanugade teritusnurk on 10 kraadi.
 11. Kokanuga 20cm ZEN Yaxell
  139,00 €
  Yaxell ZEN sarja kokanoad on valmistatud 37-kihilisest damascuse terasest. Tuumikmaterjal VG10 „super teras“ koosneb koobaltist, molübdeenist, vanaadiumist ja süsinikust. VG10 kõrgsüsinikteras on kaetud mõlemalt poolt 18-kihilise pehmema roostevaba terase kihiga, mis annab nugadele vajaliku stabiilsuse ja elastsuse. Spetsiaalne kuumtöölemine annab teradele väljapaistva kõvaduse , mis on Rockwelli skaalas HRC61. Käepide on valmistatud mustast Canvas-Micarta´st (lina ja loodusliku vaigu segu), mis on lõhnavaba ja tohutult vastupidav materjal. Kaks roostevabast terasest neeti kinnitavad käepideme tihedalt. ZEN sarja kokanugade teritusnurk on 10 kraadi. Sõna ZEN tähendab tõlkes "kõige tervislikum toit".
 12. Kokanuga 16,5cm Santoku ZEN Yaxell
  139,00 €
  Yaxell ZEN sarja kokanoad on valmistatud 37-kihilisest damascuse terasest. Tuumikmaterjal VG10 „super teras“ koosneb koobaltist, molübdeenist, vanaadiumist ja süsinikust. VG10 kõrgsüsinikteras on kaetud mõlemalt poolt 18-kihilise pehmema roostevaba terase kihiga, mis annab nugadele vajaliku stabiilsuse ja elastsuse. Spetsiaalne kuumtöölemine annab teradele väljapaistva kõvaduse , mis on Rockwelli skaalas HRC61. Käepide on valmistatud mustast Canvas-Micarta´st (lina ja loodusliku vaigu segu), mis on lõhnavaba ja tohutult vastupidav materjal. Kaks roostevabast terasest neeti kinnitavad käepideme tihedalt. ZEN sarja kokanugade teritusnurk on 10 kraadi. Sõna ZEN tähendab tõlkes "kõige tervislikum toit".
View as Ruudustik Loend

Kuvan 49-60, kokku 108

eset leheküljel
Sorteeri suunaga allapoole