Teritajad

View as Ruudustik Loend

9 Items

eset leheküljel
Sorteeri suunaga allapoole
 1. Noateritaja elektriline 50w Hendi
  210,00 €

  Mõõdud: 310x110x110mm. 
  Mugav ketaste vahetus. 
  Sobib erinevat tüüpi euroopa päritoluga nugade teritamiseks: kokanoad, lihanoad, fileerimisnoad, juurviljanoad

  Laost otsas
 2. Terituspulk 20cm keraamiline MAC
  25,92 €
  Mac´i puidust käepidemega 20cm pikkune peeneteraline keraamiline ehk portselanist terituspulk. Portselanist terituspulk sobib eelkõige jaapani nugade viimistlemiseks ja hooldamiseks. Keraamilisele terituspulgale lisaks soovitame muretseda kas teemantteritaja või terituskivi.
  Laost otsas
 3. Teritaja Victorinox
  25,38 €
  Victorinoxi universaalne teritaja. Ümberpööratavad kõvasulamist teraplaadid. Teritajaga on võimalik teritada ka suurte hammastega nugasid nagu näiteks leivanugasid. Teritaja on sobilik ainult euroopa päritoluga nugade teritamiseks, mille teritusnurk on 15-20 kraadi.
 4. Terituskivi kahepoolne 1000 ja 3000dmi Yaxell
  99,00 €
  Jaapani tootja Yaxelli vesiterituskivi, millel on karedused 1000 ja 3000 dmi. Kivi on kahepoolne ja ümberpööratav. Aluseks on libisematu kumm, mis hoiab kivi liikumatult paigal ega kriimusta tööpindasid. Kasutusjuhend: leota kivi u. 5 minutit vees enne kasutamist, oota kuni kivi pinnalt ei eraldu enam õhumulle. Alusta pöörlevate või sirgete liigutusega noatera hõõrumist vastu karedamat kivipinda, hoides õiget teritusnurka ja viimistle tera peenema kivipinnaga. Eriti oluline on õige teritusnurga hoidmine (kontrolli teritusnurka vastavalt noa brändile!). Teritamise käigus pritsi sõrmedega kivipinnale vett - kivipind peab olema ühtlaselt märg. Teritamise lõpetamisel loputa kivi veega ja aseta ilma aluseta kuivama. Oluline on kasutada teritamisel kogu kivipinda, et see ei kuluks ebaühtlaselt. Ära pilla kivi maha, see võib katki minna. Komplektis on nurgaklamber, mis sobib kasutamiseks laiema teraga jaapaninugade puhul, terituskivi ühtlustaja, millega saab kivipinda lihvida tasasemaks kui kivi on kulunud ebatasaselt. Toode on mustas pakendis.
 5. Terituskivi kahepoolne 240 ja 800dmi
  33,00 €
  Klassikaline vesiterituskivi, millel on karedused 240 ja 800 dmi. Kivi on kahepoolne ja ümberpööratav. Aluseks on libisematu silikoonraam, mis hoiab kivi liikumatult paigal ega kriimusta tööpindasid. Kasutusjuhend: leota kivi u. 5 minutit vees enne kasutamist, oota kuni kivi pinnalt ei eraldu enam õhumulle. Alusta pöörlevate või sirgete liigutusega noatera hõõrumist vastu karedamat kivipinda, hoides õiget teritusnurka ja viimistle tera peenema kivipinnaga. Eriti oluline on õige teritusnurga hoidmine (kontrolli teritusnurka vastavalt noa brändile!). Teritamise käigus pritsi sõrmedega kivipinnale vett - kivipind peab olema ühtlaselt märg. Teritamise lõpetamisel loputa kivi veega ja aseta ilma aluseta kuivama. Oluline on kasutada teritamisel kogu kivipinda, et see ei kuluks ebaühtlaselt. Ära pilla kivi maha, see võib katki minna. Toode on pakendis.
 6. Terituskivi kahepoolne 3000 ja 8000dmi
  65,00 €
  Klassikaline vesiterituskivi, millel on karedused 3000 ja 8000 dmi. Kivi on kahepoolne ja ümberpööratav. Aluseks on libisematu silikoonraam, mis hoiab kivi liikumatult paigal ega kriimusta tööpindasid. Kasutusjuhend: leota kivi u. 5 minutit vees enne kasutamist, oota kuni kivi pinnalt ei eraldu enam õhumulle. Alusta pöörlevate või sirgete liigutusega noatera hõõrumist vastu karedamat kivipinda, hoides õiget teritusnurka ja viimistle tera peenema kivipinnaga. Eriti oluline on õige teritusnurga hoidmine (kontrolli teritusnurka vastavalt noa brändile!). Teritamise käigus pritsi sõrmedega kivipinnale vett - kivipind peab olema ühtlaselt märg. Teritamise lõpetamisel loputa kivi veega ja aseta ilma aluseta kuivama. Oluline on kasutada teritamisel kogu kivipinda, et see ei kuluks ebaühtlaselt. Ära pilla kivi maha, see võib katki minna. Toode on pakendis.
 7. Terituskivi kahepoolne 1000 ja 3000dmi
  35,50 €
  Klassikaline vesiterituskivi, millel on karedused 1000 ja 3000 dmi. Kivi on kahepoolne ja ümberpööratav. Aluseks on libisematu silikoonraam, mis hoiab kivi liikumatult paigal ega kriimusta tööpindasid. Kasutusjuhend: leota kivi u. 5 minutit vees enne kasutamist, oota kuni kivi pinnalt ei eraldu enam õhumulle. Alusta pöörlevate või sirgete liigutusega noatera hõõrumist vastu karedamat kivipinda, hoides õiget teritusnurka ja viimistle tera peenema kivipinnaga. Eriti oluline on õige teritusnurga hoidmine (kontrolli teritusnurka vastavalt noa brändile!). Teritamise käigus pritsi sõrmedega kivipinnale vett - kivipind peab olema ühtlaselt märg. Teritamise lõpetamisel loputa kivi veega ja aseta ilma aluseta kuivama. Oluline on kasutada teritamisel kogu kivipinda, et see ei kuluks ebaühtlaselt. Ära pilla kivi maha, see võib katki minna. Toode on pakendis.
 8. Teemantpulk 25cm ovaalne
  26,00 €
  25cm pikkune ovaalne terituspulk peene teemantpinnaga ja libisematu käepidemega. Teemantpulgaga võib teritada kõiki terariistasid - alates tippklassi jaapani kokanugadest kuni vikatini välja. Teemant on tuntud materjalidest kõveim ja sellepärast sobib hästi terasest nugade teritamiseks. Teritaja pinnal on teemanttolm, mis teritab noad efektiivselt.
 9. Teemantteritaja 600/1000
  20,00 €
  Multifunktsionaalne noateritaja ehk teritusviil kahepoolse teemantpinnaga - peen ja superpeen. Hooldusteritus superpeene (1000) pinnaga ning nüri noa teritus esialgu peene (600) ja seejärel viimistlusteritus superpeene (1000) pinnaga.
View as Ruudustik Loend

9 Items

eset leheküljel
Sorteeri suunaga allapoole