Seoses kolimisega ei ole e-poest tellimine ajutiselt võimalik ning ootame päringuid toodete saadavuse ja tarneaja kohta.

Heres.ee veebipoe tarnetingimused.

Tarneaeg Veebipoest tellimisel sõltub sellest, kas tellitav kaup on Veebipoe laos või on seda vaja tellida tootja/tarnija laost. Juhul kui tellitav kaup on Veebipoe laos, on eeldatav tarneaeg 2-3 tööpäeva.
Juhul kui tellitav kaup ei ole Veebipoe laos, palume täpsustada eeldatavat tarneaega Veebipoega (näiteks kasutades linki „Suhtle teenindajaga“ või telefoni teel).

Ostjal on valida erinevate tarneviiside vahel:

Tasuta kauba kättesaamine väljastuspunktist

Kaubad saad kätte meie väljastuspunktist aadressil Kanali tee 4, Tallinn.

Itella Smartpost või Omniva pakiautomaat

Kui kaup on jõudnud ettenähtud pakiautomaati, saadetakse Teile SMS, milles on kõik vajalik informatsioon kauba kättesaamiseks.

Pakiautomaadi kasutamise eelduseks on kauba mõõtmete vastavus pakiautomaadi poolt kehtestatud nõudmistele (ehk siis kaup peab pakiautomaati ära mahtuma). 


Mugav kohaletoimetamine Venipak´i kulleriga ukseni

Kauba saadavus laost, võimalik tarneaeg ning tellimuse kättetoimetamise aeg on toodud välja konkreetse toote juures tootekaardil.Suuname Sinu tellimuse kiirelt töötlemisse. Kui tellimus on vormistatud ning tasutud, liigub informatsioon tellimusest automaatselt meiene ning Sinu tellimus suunatakse lattu komplekteerimisele ning lähetamisele.

Mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist - vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.